جراحی بینی عروسکی در قم

زمان مطالعه: 4 دقیقه

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا جراحی بینی عروسکی از کشور کره به شهر قم رسیده است یا نه؟ آيا برای انجام جراحی بینی عروسکی لازم است تا شهر‌های پیشرفته‌تر رفت؟ باید به شما بگوییم که جراحی بینی عروسکی در قم با پزشکانی حرفه‌ای و متخصص قابل انجام است. جراحی بینی عروسکی از کشور کره به سایر کشورها انتقال یافت و امروزه بیشتر افراد تقاضای انجام آن را دارند. ولی اگر شما ساکن شهر قم هستید لازم به خارج شدن از شهر برای انجام این عمل نیستید و به راحتی می‌توانید در شهر خودتان و با مزایای بیشتر این جراحی را انجام دهید. برای اینکه همه چیز را در رابطه با جراحی بینی عروسکی در قم بدانید تا انتها با ما باشید.

جراحی بینی عروسکی چیست؟

در این نوع عمل بینی همانطور که مشخص است زیباجویان می‌خواهند که بینی آن‌ها شبیه به عروسک‌ها فانتزی و بسیارکوچک شود ( چیزی شبیه به بینی عروسک باربی)؛ در این نوع عمل، بینی قوس زیادی پیدا می‌کند، کاملا سربالا می‌شود و اگر از روبه رو به آن نگاه کنید بسیار باریک به نظر می‌رسد.

جراحی بینی عروسکی در قم چه مزیتی دارد؟

انجام دادن جراحی بینی عروسکی در قم مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

· عدم نیاز برای رفتن به سایر شهرها

اگر شما ساکن شهر قم باشید دیگر برای انجام این جراحی نیازی نیست با کلی سختی و اذیت از شهرتان خارج شوید زیرا به راحتی می‌توانید به پزشکان متخصصی که در قم وجود دارند مراجعه کنید.

· انجام بهتر مراقبت‌های بعد از عمل

مزیت بعدی جراحی بینی عروسکی در قم انجام مراقبت‌های بعد از عمل است. شما اگر در شهر خودتان این جراحی را انجام دهید به راحتی می‌توانید در زمان نیاز به پزشک معالج‌تان مراجعه کنید و مشکل پیش آمده را مطرح کنید.

· پرداخت هزینه کمتر

شهری که برای جراحی انتخاب می‌کنید در پرداخت هزینه شما اهمیت به سزایی دارد زیرا هر چه شهر بزرگ‌تر و پیشرفته‌تر باشد هزینه‌ای که بابت جراحی باید پرداخت کنید بیشتر می‌شود. علاوه بر این شما اگر در شهر خودتان این عمل را انجام دهید دیگر لازم نیست هزینه‌ای هم برای رفت آمد به شهر دیگر پرداخت کنید.

عمل بینی عروسکی در قم
پرداخت هزینه کمتر جراحی بینی عروسکی در قم

آیا انجام عمل بینی عروسکی در قم خوب است؟

مهمترین مورد در انجام جراحی بینی عروسکی، مهارت و تجربه پزشک است. اصلا نگران اینکه در قم ممکن است بینی شما بد یا زشت شود نباشید زیرا در شهر قم پزشکان و جراحان حاذق به اندازه‌ کافی وجود دارد؛ فقط کافی است یک تحقیق در این رابطه انجام بدهید. در رابطه با کلینیک و یا بیمارستان هم جایی برای نگرانی نیست زیرا کلینیک و بیمارستان‌های قم مجهز و بروز است.

هزینه جراحی بینی عروسکی در قم چقدر است؟

هزینه عمل‌هایی مانند بینی به موارد مختلفی بستگی و به همین علت اگر بخواهیم یک رقم خاص و واحد به شما اعلام کنیم، سخت است. به طور کلی هزینه انجام بینی عروسکی به موارد زیر بستگی دارد.

· مهارت جراح

یکی از موارد مهم که تاثیر به سزایی در هزینه پرداختی شما دارد، دستمزد جراح است. به هر مقدار که تخصص، شهرت و تجربه جراح بالا باشد، دستمزد او نیز بیشتر می‌شود.

· مکان انجام جراحی

محل انجام جراحی بینی عامل تاثیرگذار بعدی است. بیمارستان خصوصی، دولتی و کلینیک‌ها در مبلغ پرداختی تفاوت دارند.

· نوع بینی

اگر بینی گوشتی باشد به علت اینکه زمان و دقت بیشتری از جراح می‌گیرد هزینه بیشتری نسبت به بینی‌های استخوانی دارد.

جراحی بینی عروسکی در قم
نوع بینی در هزینه جراحی بینی عروسکی در قم اهمیت دارد.

بهترین پزشک برای جراحی بینی عروسکی در قم چه کسی است؟

شهر قم در زمینه پزشکی رشد زیادی داشته است پس لازم نیست نگرانی راجع‌به جراح داشته باشید. هرچند که انتخاب کردن یک جراح از بین چندین جراح خوب و باتجربه کار سختی است ولی شما می‌توانید در طی مدتی چند پزشک را از طریق اپلیکیشن اینستاگرام دنبال کنید و کامنت‌‌ها و همچنین پست‌های آن‌ها را ببینید تا مطمئن شوید کدام جراح برای شما مناسب‌تر است.

یکی از بهترین جراحانی که شما می‌توانید آن را دنبال کنید و بازخورد زیباجویان را به صورت واقعی متوجه شوید دکتر رسول هاشمی است. دکتر رسول هاشمی در زمینه جراحی‌های جنرال و زیبایی تخصص دارند و شما با مراجعه به پیجشان می‌توانید نمونه کارهای این جراح باتجربه را کامل ببینید.

آدرس پیج: drhashemi_surgeon

عمل بینی عروسکی در قم
بهترین جراحان عمل بینی عروسکی در قم

کلام آخر

 در این مقاله برای شما از سیر تا پیاز جراحی بینی عروسکی در قم را توضیح دادیم و به شما گفتیم که انجام دادن جراحی بینی عروسکی در شهر قم مزیت بیشتری نسبت به تهران و یا سایر شهرها دارد. فقط کافی است که در این زمینه یک پزشک و جراح خوب که متناسب با شرایط خودتان است را پیدا کنید. در این زمینه پیشنهاد ما به شما این است که به پیج دکتر رسول هاشمی که سال‌هاست در زمینه جراحی‌های زیبایی تجربه دارد یک سری بزنید و کار ایشان و نظرات زیباجویانشان را ببینید. برای دریافت وقت مشاوره و یا نوبت از دکتر رسول هاشمی می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

تلفن: ٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

اینستاگرام : drhashemi_surgeon

راستی یادتان نرود اگر همچنان سوالی برای شما باقی مانده است در کامنت‌ها برایمان یادداشت کنید. ما سعی می‌کنیم در اول فرصت به آن‌ها پاسخ دهیم؛ منتظر نظرات و سوال‌های شما هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *