تزریق چربی در قم

زمان مطالعه: 6 دقیقه

شادابی و جوانی پوست‌تان را از دست داده‌اید! ودر شهر قم زندگی میکنید! پس وقتش رسیده که راجب تزریق چربی در قم  اطلاعات بدست بیاورید و بدون اینکه به سایر شهرها سفر کنید در شهر خودتون به جوانسازی پوستتون برسید. این تکنیک را علاوه بر صورت حتی می‌توانید روی دست هم انجام بدید و پوست دستانتان را جوان کنید.

 تکنیک انتقال چربی از یک ناحیه به ناحیه دیگر در ده سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده. یکی از مزیت‌هایی که باعث همه‌گیری این تکنیک شده است ماندگاری بالای آن است. این روش یکی از بهترین راهکارها برای جوانسازی و شادابی پوست به حساب می‌آید. اگر که دوست دارید با تکنیک تزریق چربی در قم کامل‌تر و جامع تر آشنا بشوید تا آخر مقاله در کنار ما بمانید.

فرآیند تزریق چربی در قم

تزریق چربی در قم در ۳ مرحله انجام می‌شود که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

1. خارج کردن چربی

در اولین مرحله تزریق چربی در قم، پزشک متخصص زیبایی با توجه به خواسته و شرایطی که بیمار دارد محل خارج شدن چربی‌ها را تعیین می‌کند. توجه کنید که محل انتخابی شما باید از درصد چربی مناسبی برخوردار باشد. به همین خاطر است که اندام‌های باسن، ران و شکم گزینه مناسبی برای گرفتن چربی است.

2. آماده سازی چربی برای تزریق

همانطور که می‌دانید ممکن است چربی‌های که استخراج می‌شوند شرایط لازم و درست را برای تزریق شدن نداشته باشد؛ پس باید بر روی آن‌ها عملیاتی انجام شود تا قابل استفاده شوند. چربی‌های استخراج شده شامل خون و مواد بی‌حسی هست که باید با دقت بالا آن‌ها را از یک دیگر جدا کرد.

تزریق چربی در قم
تزریق چربی در قم به صورت

3. انتقال چربی به ناحیه هدف

پزشک شما در آخرین مرحله میزان مناسبی از چربی استخراج شده از قسمت دیگر بدنتان را با استفاده از سرنگ مخصوص در این زمینه به ناحیه‌ای که هدف شما برای انجام این کار بوده تزریق می کند.

رایج‌ترین تزریق چربی در قم

 به دلیل این که چربی‌ها از بدن خود شما گرفته ‌می شود، سازگاری بالا و مناسبی با بدنتان دارد و می‌توان آن‌ها  را به بیشتر نواحی بدن تزریق کرد.

این که بگوییم چربی خارج شده را فقط به یک ناحیه مخصوص می‌توان تزریق کرد اشتباه است زیرا شما می توانید با توجه به در نظر داشتن شرایط جسمانی‌تان آن‌ها را به بخش‌های مختلف بدنتان وارد کنید.

1. تزریق چربی به دست

پوست بدن انسان با گذشت زمان و بالا رفتن سن چروک و جمع می‌شود و شادابی و طراوت اولیه خودش را از دست می‌دهد. یکی از راهکار‌هایی که امروزه برای از بین رفتن چروک پوست بدن و جوانسازی مجدد آن در دنیای زیبایی وجود دارد تزریق کردن چربی به زیر پوست دست است.

2. تزریق چربی به باسن

شاید بعضی از ما از فرم و حالت باسن خود ناراضی باشیم و به دنبال راه حلی برای خوش فرم شدن آن بگردیم. یکی از راهکارهایی که وجود دارد انجام همین عمل است. با وارد کردن مقدار مشخصی از چربی شما می‌توانید به راحتی و بدون ورزش باسن خودتان را خوش حالت کنید.

3. تزریق چربی به سینه

در بعضی از خانم‌ها دیده شده است که سینه‌هایشان تقارن ندارد و یا برخی ها از حجم سینه خود ناراضی هستند و یا در موارد دیگر مانند آسیب دیدن بافت سینه ناشی از دوره‌های پرتودرمانی. برای همه این مسئله‌ها نیز راه حل وجود دارد و آن نیز تزریق کردن چربی به سینه است. با وارد کردن حجم مشخصی از چربی می‌توان تمامی این موارد را برطرف کرد.

4. تزریق چربی به شکم

از این روش می‌توان به عنوان نوعی پیکر تراشی نیز نام برد. در این عمل زیبایی پزشک شما از چربی‌های شکم برمی‌دارد ولی همان چربی را مجدداً به شکم به نحوی تزریق می‌‌کند که شبیه به عضلات شش تکه و یا همان به اصطلاح سیکس پک (six pack) شود.

تزریق چربی در قم
مزایای تزریق چربی در قم

5. تزریق چربی به صورت

رایج ترین و محبوب ترین روش در این عمل زیبایی تزریق کردن چربی به زیر چشم و گونه‌ است. با وارد کردن حجم مشخصی از چربی قسمت‌های چروک شده و گود شده زیر چشم از بین می‌رود و صورت شما سرحال تر، جوان تر و شاداب تر به نظر می‌رسد.

مزایای تزریق چربی در قم

انتقال چربی از ناحیه‌ای به ناحیه‌ای دیگر از بدن جز‌ء یکی از امن ترین و محبوب‌ترین راهکارها برای جوانسازی و شادابی پوست شما است. ولی باید به نکات مراقبتی بعد از انجام تزریق نیز توجه داشته باشید زیرا با مراقبت بیشتر هم نتیجه بهتری می‌گیرید و هم عمل شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

. ماندگاری بالا

با این تکنیک دیگر لازم نیست که شما هر شش ماه یکبار به کلینیک مراجعه کنید و هزینه مجدد انجام دهید زیرا تزریق چربی روشی با ماندگاری بالا است.

. دوره بهبودی کوتاه

چنانچه شما فردی هستید که دوست دارید محل زخم و یا عمل شما زود بهبود پیدا کند؛ پس بهترین گزینه برای شما تزریق چربی در قم است.

. روشی امن و راحت

با انجام این کار شما فقط یکبار درد و سوزش سرنگ را حس می‌کنید و بهتر است که این روش را در کلنیک‌های معتبر و پیش پزشکانی مجرب و ماهر انجام بدهید تا متوجه امن و راحت بودن این عمل زیبایی بشوید.

. بهبود یافتن بافت‌های آسیب دیده

اگر شما شخصی هستید که دوره‌های پرتو درمانی را پشت سر گذاشته و بافت‌های آسیب دیده دارد، این عمل زیبایی کمک شایانی به شما در زمینه بهبود بافت‌ها می‌کند.

. کاهش چربی در ناحیه‌ای که از آن چربی استخراج شده

همان طور که در بخش‌های دیگر خواندید چربی مورد نیاز برای تزریق از یکی از نواحی بدن خود شما گرفته می‌شود؛ پس به همین دلیل چربی ناحیه انتخابی کاهش پیدا می‌کند. برای مثال اگر شما می‌خواهید از چربی شکم‌تان استفاده کنید، هنگامی که چربی از شکم شما گرفته می‌شود، حجم چربی شکم شما کمتر از قبل می‌شود.

تزریق چربی در قم
نحوه تزریق چربی در قم

معایب تزریق چربی در قم

در حالی که این عمل مزایایی برای شما خواهد داشت باید بدانید که مانند سایر جراحی‌های زیبایی دارای معایبی است که باید به آن اشاره کرد.

  • مجبور به تزریق مجدد شوید
  • انتقال چربی در مقایسه با تزریق ژل تهاجمی تر است
  • مقداری از چربی تزریق شده ممکن است جذب بدن شود

مراقبت‌های بعد از تزریق چربی در قم

همه عمل‌های زیبایی بعد از اینکه صورت می‌گیرند به مراقبت‌هایی نیاز دارند. مراقبت‌هایی که شما باید بعد از عمل انتقال چربی انجام بدهید شامل موارد زیر می‌شود:

. نحوه خوابیدن

برای اینکه تورم در ناحیه تزریق شده زیاد نشود بهتر است یک بالش زیر سرتان یا در ناحیه‌ای که تزریق را انجام داده‌اید بگذارید زیرا با این کار خون در آن قسمت تجمع پیدا نمی‌کند.

. استحمام

برای دوش گرفتن اصلا عجله نکنید. بعد از گذشت ۲۴ ساعت به حمام بروید و از زیاد شستن و فشار دادن ناحیه تزریق شده خودداری کنید.

. کاهش تورم

بعد از انجام تزریق برای کاهش تورم و کبودی از کمپرس آب سرد می‌توانید استفاده کنید و در روز‌های بعد از کمپرس آب گرم استفاده کنید.

 کاندیدهای تزریق چربی در قم

به طور کلی نمی‌توان رده سنی مشخصی برای این عمل مشخص کرد زیرا این ماجرا به وضعیت جسمانی و نیاز‌های شخص بستگی دارد. اما می‌توان گفت تکنیک انتقال چربی برای افراد بالا هجده سال مناسب است. البته در نظر بگیرد که این موضوع در صورتی مناسب است که شما مشکل سلامتی جدی‌ای نداشته باشید. نکته بعدی که باید اشاره کرد این است که اگر شما در دوران بارداری و یا شیردهی هستید بهتر است انجام این عمل را به زمان دیگر موکول کنید زیرا در این دوران بدن شما درحال تجربه کردن تغییرات هورمونی شدید است.

تزریق چربی در قم
پزشک متخصص تزریق چربی در قم

 

برای تزریق چربی در قم به چه پزشکی باید مراجعه کرد

حتما تا اینجا متوجه اهمیت پزشکی که عمل زیبایی شما را نجام می‌دهد شده‌اید. شما برای این یک عمل بسیار راحت و بدون عوارض را تجربه کنید باید یک پزشک ماهر و متخصص را که سال‌هاست در عمل‌های زیبایی مانند ترزیق چربی کار کرده و تجربه بدست آورده را به عنوان پزشک خود انتخاب کنید.

اگر به دنبال یک دکتر متخصص و خبره می‌گردید که در زمینه عمل‌های زیبایی تجربه زیادی داشته باشد و قابل اعتماد باشد پس توصیه ما به شما مراجعه به دکتر رسول هاشمی است که از سال ۱۳۹۷ در زمینه جراحی‌های زیبایی در شهر قم شروع به فعالیت کرده و بیش از ۳۵۰ جراحی زیبایی را از سر گذرانده و تجربه کرده

سخن پایانی

در این مقاله ما به بررسی تکنیک تزریق چربی در قم که جزء بهترین روش‌ها برای جوانسازی، شادابی پوست، خوش فرم و خوش حالت شدن قسمت‌هایی از بدن مانند سینه و باسن است پرداختیم.

در این روش شما می‌توانید ماندگاری بالا را تجربه کنید که این موضوع یکی از مهمترین دلایل محبوبیت تزریق

چربی در قم است. اگر شما این تکنیک را تجربه کردید و یا در محیط اطرافتان اشخاصی وجود دارد که انجام داده است خوشحال می‌شویم نظرتان را در کامنت‌ها برای ما بگذارید تا هم تیم ما و هم سایر افرادی که این مقاله را مطالعه می‌کنند از آن‌ها استفاده کنند.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *