لیپوساکشن در قم

زمان مطالعه: 6 دقیقه

گاهی‌اوقات چربی‌ها از چیزی که ما فکر می‌کنیم سرسخت‌تر هستند و به همین راحتی بی‌خیال تن عزیز ما نمی‌شوند. فرقی نمی‌کند هر روز چقدر روی تردمیل بدویم و یا چقدر به‌جای غذاهای چرب و خوشمزه، سبزیجات سالم بخوریم؛ در هر حال چربی‌ها مزاحم با قدرت بر سر جای خود ایستاده‌اند! این روزها چربی‌های موضعی برای تمام کسانی که می‌خواهند به اندام ایده‌آل خود برسند، به یک مشکل بزرگ تبدیل شده است و درست همین‌جاست که نقش مهم لیپوساکشن مشخص می‌شود. با لیپوساشکن می‌توان به‌راحتی با تمام چربی‌های مزاحم خداحافظی کرد. اگر شما هم این روزها به انجام این عمل فکر می کنید در این مقاله همراه ما باشید تا شما را در جریان سیرتاپیاز عمل لیپوساکشن در قم قرار دهیم.

لیپوساکشن چطور انجام می‌شود؟

جراحی لیپوساکشن برای حذف چربی‌های موضعی کاربرد دارد؛ از آنجایی که بدن ما نمی‌تواند سلول‌های چربی‌ جدیدی تولید کند، با انجام این عمل، چربی‌های هر منطقه برای همیشه از بین می‌روند؛ البته حذف دائمی چربی‌های بدن به این معنی نیست که فرد دیگر هرگز نمی‌تواند چاق شود.

برای انجام این عمل، جراح باید مسیر زیر را پشت‌سر بگذارد.

 • در گام اول عمل، شما به‌روش موضعی یا عمومی بی‌هوش می‌شوید.
 • در قدم بعدی، جراح با استفاده از یک سری برش‌های کوچک لوله‌هایی به اسم کانولا را وارد بدن شما کرده و به وسلیه این لوله‌ها چربی های اضافی بدن شما را استخراج می‌کند.
 • بعد از برداشتن چربی‌ها، محل برش بخیه زده می‌شود. این بخیه‌ها می‌توانند قابل‌جذب یا غیرقابل‌جذب باشند. بخیه‌های غیرقابل‌جذب معمولا بعد از 7 الی 10 روز برداشته می‌شوند.
 • گاهی اوقات در محل جراحی لوله درناژ قرار داده می‌شود. کاربرد این لوله این است که مایعات اضافی را جمع‌کرده و از بروز عفونت جلوگیری می‌کند.

آیا عمل لیپوساکشن در قم هم انجام می‌شود؟

خوشبختانه بله؛ شهر قم مجهز به بیمارستان‌ها و کلینیک‌های خوبی برای انجام عمل لیپوساکشن است و حتی از شهرهای اطراف مثل کاشان، ساوه، اراک و… هم برای انجام این عمل به قم مراجعه می‌کنند. شهر قم علاوه‌بر کلینیک ها و بیمارستان‌های مجهز برای انجام عمل لیپوساکشن، دکترهای خوبی هم در این زمینه دارد. به‌عنوان مثال یکی از دکترهای ماهر و باتجربه در زمینه جراحی های زیبایی و لاغری، دکتر سید رسول هاشمی هستند. از آنجایی که لیپوساکشن عمل حساسی‌ست، بهتر است بی‌گدار به آب نزنید و حتما با تحقیق زیاد جراح خود را انتخاب کنید؛ به‌عنوان مثال اگر قصد دارید جراحی خود را نزد دکتر هاشمی انجام دهید، بهتر است قبل از مراجعه به ایشان، بازخوردهای سایر بیماران دکتر هاشمی را در صفحه اینستاگرام‌شان به آدرس drhashemi_surgeon بررسی کنید. در صورتی که بیماران قبلی دکتر، از عملکرد ایشان راضی بوده‌اند، شما هم می‌توانید با خیال‌راحت‌تری خودتان را به تیغ جراحی دکتر هاشمی بسپارید.

عمل لیپوساکشن در قم
با انجام عمل لیپوساکشن در قم، به اندام ایده‌آل خود دست پیدا کنید.

انواع عمل لیپوساکشن در قم

مشهورترین لیپوساکشن‌هایی که در شهر قم انجام می‌شوند، شامل موارد زیر هستند.

 • لیپوساکشن پهلو
 • لیپوساکشن کمر
 • لیپوساکشن شکم
 • لیپوساکشن سینه
 • لیپوساکشن غبغب
 • لیپوساکشن بازو
 • و…

جراحی لیوساکشن در قم چه مزایایی دارد؟

لیپوساکشن که یکی از محبوب‌ترین جراحی‌های لاغری‌ست مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت.

1- تغییرات دائمی شکل بدن

یکی از مهم‌ترین مزایای لیپوساکشن، ایجاد تغییرات دائمی و بلندمدت در بدن است. با کمک لیپوساکشن می‌توان اکثر چربی‌های اضافی بدن را برای همیشه از بین برد و به اندام ایده‌آل خود دست پیدا کرد.

2- دوران نقاهت کوتاه

دومین مزیت عمل لیپوساکشن دوران نقاهت کوتاه‌مدت آن است. بعد از انجام این عمل بیماران می‌توانند ظرف مدت‌کوتاهی به زندگی عادی خود برگشته و فعالیت‌های روزمره خود را از سر گیرند.

3- افزایش اعتمادبه‌نفس

یکی‌دیگر از مزیت‌های عمل لیپوساکشن، بالابردن احساس اعتمادبه نفس است. از آنجایی که بعد از عمل شما به اندام دل‌خواه خود دست پیدا کرده‌اید، احساس زیبایی بیشتری دارید و این احساس به بالارفتن اعتمادبه‌نفس شما نیز کمک می‌کند.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای انجام عمل لیپوساکشن در قم هستند؟

اگر ساکن قم هستید و دلتان می‌خواهد عمل لیپوساکشن را انجام دهید؛ در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم چه کسانی کاندیدای مناسب برای انجام این عمل هستند.

 • کسانی که ‌BMI آن‌ها بیشتر از 19 تا 27 است؛ دقت کنید که این عمل زیاد مناسب افراد چاق نیست و بهتر است برای حذف چربی‌های موضعی از آن استفاده شود.
 • کسانی که از نتیجه عمل انتظارات واقع‌بینانه دارند.
 • کسانی که پوست آن‌ها سفت است و انعطاف‌پذیری خوبی دارد.
 • کسانی که با ورزش و رژیم نتوانسته‌اند چربی‌های موضعی خود را از بین ببرند.
 • کسانی که وضعیت سلامتی خوبی دارند و با بیماری خاصی درگیر نیستند.
 • کسانی که اهل مصرف دخانیات نیستند.
جراحی لیپوساکشن در قم
چه کسانی کاندیدای مناسب برای انجام عمل لیپوساکشن هستند؟

مراقبت‌های قبل و بعد از عمل لیپوساکشن در قم

برای اینکه بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرید، بهتر است مراقبت‌های قبل و بعد از عمل لیپوساکشن را به دقت انجام دهید، مراقبت‌هایی مثل:

مراقبت‌های قبل از عمل

مراقبت‌های قبل از عمل لیپوساکشن شامل موارد زیر هستند:

 • برای اینکه در حین عمل دچار خون‌ریزی نشوید، بهتر است 2 هفته قبل از عمل مصرف داروهای رقیق‌کننده خون مثل مسکن‌ها و آسپرین‌ها را کنار بگذارید.
 • اگر اهل مصرف دخانیات و یا الکل هستید، بهتر است از 2 هفته قبل از عمل دخانیات و الکل را ترک نمایید.
 • حتما صبح روز جراحی دوش بگیرید.
 • اگر بیماری خاصی دارید و یا دارویی را مصرف می‌کنید، حتما جراح را در جریان بگذارید.

مراقبت‌های بعد از عمل

بعد از اینکه لیپوساکشن کردید، بهتر است مراقبت‌های زیر را به دقت انجام دهید.

 • اجازه ندهید تا دو ماه بعد از عمل نور خورشید به محل زخم شما بتابد.
 • برای جلوگیری از عفونت، زخم خود را هر روز ضدعفونی کنید.
 • تا مدتی بعد از عمل انجام فعالیت‌های سنگین را کنار بگذارید.
 • مراقب تغذیه خود باشید و حتما از غذاهای سالم استفاده بکنید.
 • تا مدتی بعد از عمل از گن مخصوص استفاده کنید.

هزینه عمل لیپوساکشن در قم

هزینه‌ی عمل لیپوساکشن در قم به موارد متعددی وابسته است و نمی‌توان یک رقم ثابت را برای آن گفت. در کل هزینه‌ی عمل شما به موارد زیر بستگی دارد.

1- اندازه و محل عمل

قسمتی که قرار است لیپوساکشن را بر روی آن انجام دهید، تاثیر مستقیمی روی هزینه‌ی عمل دارد. هر چقدر عمل شما سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد، هزینه‌ی عمل نیز بالاتر خواهد رفت.

2- تکنیک لیپوساکشن

تکنیک‌های مختلفی برای مثل اولتراسونیک، لیزر و… برای انجام عمل لیپوساکشن وجود دارد؛ اینکه با چه تکنیکی عمل لیپوساکشن شما انجام شود، می‌تواند هزینه‌ی نهایی عمل را تغییر دهد.

3- تخصص و تجربه پزشک

تخصص و تجربه جراح نقش مهمی روی هزینه‌ی عمل لیپوساکشن دارد. ممکن است جراحی که مهارت و تجربه بیشتری دارد، برای انجام عمل از شما دستمزد بیشتری را دریافت کند.

4- هزینه‌های جانبی

در کنار مواردی که در بالا گفته شد، شما باید مقداری از بودجه‌تان را برای هزینه‌های جانبی عمل مثل هزینه کلینیک، آزمایش‌ها، ویزیت‌ها، دارو، گن و.. کنار بگذارید.

به‌طورکلی هزینه‌ی عمل به موارد متعددی وابسته است و نمی‌توان یک قیمت واحد را گفت. برای اطلاع از قیمت عمل بهتر است با شماره زیر تماس گرفته و شرایط‌تان را با ما در میان بگذارید تا قیمت حدودی عمل را خدمت‌تان اعلام کنیم.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

لیپوساکشن در قم
دوره نقاهت لیپوساکشن حدود 6 ماه طول می‌کشد.

دوران نقاهت عمل لیپوساکشن در قم چقدر است؟

دوران نقاهت برای هر شخص می تواند متفاوت باشد و بیشتر به موارد زیر وابسته است:

 • جراح چه مقدار از چربی‌های شما را برداشته است.
 • جراح از کدام ناحیه چربی‌ها را حذف کرده است.

معمولا حدود 6 ماه طول می‌کشد تا دوران نقاهت شما به پایان برسد و شما سلامتی کامل خود را به دست بیاورید. بعد از 6 ماه تورم حاصل از لیپوساکشن کاملا از بین می‌رود و آن وقت است که می‌توانید از دیدن نتایج عمل لذت ببرید.

جمع‌بندی

در این مقاله با شما در مورد جراحی لیپوساکشن در قم صحبت کردیم و سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید، توصیه ما این است که به دکتر هاشمی مراجعه کنید. دکتر هاشمی با با تخصص و تجربه‌ای که در زمینه جراحی های زیبایی و جراحی‌های لاغری دارند، می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین نتیجه را از جراحی خود به دست بیاورید. برای تعیین وقت ویزیت و مشاوره می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید؛ منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم!

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

راستی اگر سوال بی‌پاسخی درمورد عمل لیپوساکشن در ذهن شما باقی مانده است، لطفا در قسمت کامنت با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

سوالات متداول

1- بعد از انجام لیپوساکشن در قم چه زمانی می‌توان فعالیت‌های روزمره را از سر گرفت؟

معمولا بعد از گذشت 2 تا 6 هفته می‌توانید به فعالیت‌های روزمره خود برگردید.

2- آیا بعد از انجام عمل لیپوساکشن جای زخم ها باقی می‌ماند؟

خوبی لیپوساکشن این است که این روش با برش‌های کوچکی انجام می‌شود و اگر جای زخمی هم باقی بماند بسیار کوچک است.

3- آیا لیپوساکشن در قم یک روش دائمی‌ست؟

بله؛ در این روش‌ چربی‌ها برای همیشه از ناحیه جراحی حذف خواهند شد؛ اگر بعد از عمل دچار اضافه‌وزن شدید، معمولا این اضافه‌وزن خودش را در ناحیه‌ای که شما جراحی کرده‌اید نشان نمی‌دهد و در قسمت های دیگر بدن بروز پیدا می‌کند.

برای مطالعه بیشتر شما

Liposuction

Liposuction

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *