هزینه ابدومینوپلاستی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

معمولا وقتی به جراحی‌های زیبایی‌ای مثل ابدومینوپلاستی فکر می‌کنیم، اولین چیزی که به ذهن ما میاید، هزینه‌ای‌ست که باید برای آن پرداخت کنیم؛ به هر حال برای داشتن اندام زیبا، باید دست به جیب شد و بهای آن را هم پرداخت کرد! اما در بیشتر مواقع این هزینه ثابت نیست و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر شما هم قصد انجام این عمل را دارید و این روزها تمام فکروذکرتان هزینه ابدومینوپلاستی‌ست، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا شما را در جریان سیرتاپیاز این قضیه قرار دهیم.

ابدومینوپلاستی چیست؟

جراحی ابدومینوپلاستی یکی از روش‌های مرسوم و کاربردی برای سفت‌کردن عضلات، از بین بردن چربی‌های سرسخت و پوست‌های اضافی شکم است. هر چقدر میزان پوست و چربی اضافی و قابل‌حذف بیشتر باشد، این جراحی سنگین‌تر می‌شود. در ادامه شما را با هزینه عمل ابدومینوپلاستی و فاکتورهایی که روی قیمت آن تاثیر می‌گذارند، بیشتر آشنا خواهیم کرد.

قیمت ابدومینوپلاستی
هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟

هزینه ابدومینوپلاستی چقدر است؟

هزینه عمل جراحی ابدومینوپلاستی به فاکتورهای مختلفی وابسته است و به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای آن تعیین کرد. این فاکتورها شامل موراد زیر هستند.

1- تجربه جراح

اولین فاکتوری که روی قیمت عمل جراحی ابدومینوپلاستی تاثیر می‌گذارد، تجربه جراح انتخابی شماست. هر چقدر تجربه و مهارت جراح بیشتر باشد، احتمالا دستمزد او نیز بالاتر برود. البته شاید بتوان گفت این دستمزد بالا ارزشش را دارد، چراکه یک جراح باتجربه، نسبت به یک جراح تازه‌کار با کیفیت بیشتری عمل شما را انجام خواهد داد؛ از روش‌های امتحان‌شده و مطمئن‌تری استفاده خواهد کرد و شما می‌توانید تن خود را با اطمینان بیشتری به دست او بسپارید.

2- زمان جراحی

هر چه حجم چربی و پوست اضافی بیشتر باشد، عمل پیچیده‌تر خواهد بود و زمان بیشتری طول خواهد کشید. پیچیدگی و زمان‌بر بودن عمل دو فاکتور مهمی هستند که روی قیمت ابدومینوپلاستی تاثیر خودشان را می‌گذارند.

3- مکان جراحی

معمولا در شهرهای بزرگ‌تر مثل تهران، قیمت عمل ابدومینوپلاستی بیشتر است. این تفاوت قیمت معمولا به‌خاطر استفاده از تجهیزات پزشکی پیشرفته اتفاق میفتد.

4- هزینه بیمارستان و یا کلینیک

وقتی صحبت از هزینه عمل ابدومینوپلاستی می‌شود، نباید هزینه‌‌های بیمارستان و یا کلینیک را فراموش کرد. کلینیک و بیمارستان‌های خصوصی معمولا به‌دلیل تجهیزات مدرن‌تر، کیفیت بالاتر خدمات و امکانات بهتر هزینه بیشتری را نیز از شما دریافت می‌کنند.

5- هزینه‌های متفرقه

شما برای انجام عمل ابدومینوپلاستی، علاوه‌بر هزینه‌ی جراح و کلینیک باید به‌فکر هزینه‌های متفرقه عمل هم باشید. این هزینه‌ها شامل مواردی مثل آزمایش‌های قبل و بعد از عمل، داروها و… است.

برای دریافت قیمت به‌روز هزینه ابدومینوپلاستی، فقط کافی‌ست با شماره زیر تماس بگیرید تا همکاران ما قیمت دقیق را به شما اعلام کنند.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

هزینه عمل ابدومینوپلاستی
آیا بیمه هزینه عمل ابدومینوپلاستی را پوشش می‌دهد؟

آیا بیمه هزینه ابدومینوپلاستی را پوشش می‌دهد؟

متاسفانه خیر! همان‌طور که در ابتدای مقاله گفتیم، ابدومینوپلاستی یک جراحی زیبایی‌ست و جراحی‌های زیبایی معمولا خیلی سخت تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. با این حال اگر بیمه شما تکمیلی باشد و شرایط جسمانی ویژه‌ای داشته باشید، شاید بتوانید مقداری از هزینه‌ی عمل را با کمک بیمه پرداخت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید با شرکت بیمه‌ای که تحت پوشش آن هستید، مشورت کنید.

یک نکته مهم درمورد هزینه عمل ابدومنیوپلاستی

اگر قصد انجام عمل ابدومینوپلاستی را دارید، مراقب باشید که کیفیت را فدای قیمت نکنید، چون این عمل مستقیما به سلامتی و جان شما بستگی دارد؛ پس بدون توجه زیاد به قیمت، سعی کنید جراحی را انتخاب کنید که در کار خود مهارت زیادی داشته باشد و سایر بیماران قبلی او از او راضی باشند. یکی از جراحانی که می‌توانید برای انجام این عمل روی کمک او حساب باز کنید، دکتر سید رسول هاشمی هستند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اینستاگرامی ایشان به آدرس drhashemi_surgeon، بازخورد سایر بیماران دکتر هاشمی را بخوانید و علاوه‌برآن نمونه‌کارهای قبلی ایشان را هم ببینید و درنهایت اگر از کار دکتر و بازخوردهای دیگران راضی بودید، برای عمل خود با ایشان مشورت کنید.

جمع‌بندی

امروز در این مقاله با شما در مورد هزینه ابدومینوپلاستی و فاکتورهایی که روی هزینه این عمل تاثیر می‌گذارند، صحبت کردیم. بهتر است برای انجام این عمل بی گدار به آب نزنید و عمل خود را نزد یک جراح باتجربه، ماهر و منصف انجام دهید. در همین زمینه بهتر است به دستان ماهر دکتر هاشمی اعتماد کرده و تن خود را به تیغ جراحی ایشان بسپارید؛ جهت دریافت وقت ویزیت و مشاوره، می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

راستی اگر سوال یا ابهامی در مورد موضوع این مقاله دارید، لطفا در قسمت کامنت آن را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1- هزینه‌های متفرقه عمل ابدومینوپلاستی شامل چه مواردی هستند؟

هزینه‌های متفرقه این عمل می‌تواند مربوط به خرید گن، ورودی کلینیک، خرید ساک بهداشتی، یک شب بستری در کلینیک و.. باشد.

2- مدت زمان جراحی ابدومینوپلاستی چقدر است؟

با توجه به میزان پیچیدگی این عمل، ممکن است عمل شما چیزی بین 1 الی 5 ساعت طول بکشد.

3- آیا می‌توان این عمل را در بیمارستان‌های دولتی هم انجام داد؟

اگر جراح موردنظر شما با یکی از بیمارستان‌های دولتی قرارداد داشته باشد، بله شما می‌توانید این عمل را در بیمارستان‌های دولتی هم انجام دهید.

برای مطالعه بیشتر شما

How Much Does A Tummy Tuck Cost?

How Much Is a Tummy Tuck: Why the Cost Varies

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *