پروتز سینه در قم

زمان مطالعه: 7 دقیقه

در دنیای امروز عمل‌های زیبایی زیادی وجود دارند که انسان‌ها بر حسب سلیقه و نیاز دست به انجام آن می‌زنند. عمل‌های زیبایی امروزه محدود به صورت نیست و خیلی از این عمل‌ها با هدف داشتن اندامی زیبا‌تر انجام می‌شود. یکی از این عمل‌های زیبایی که امروزه متقاضی زیادی در زنان دارد، جراحی پروتز سینه است. دلیل محبوبیت این عمل در زنان، تاثیر آن بر زیبایی اندام است. پروتز سینه در قم به عنوان یک روش حرفه‌ای و موثر برای تغییر شکل سینه‌ها شناخته می‌شود. این روزها این عمل این عمل علاوه ‌بر تهران در سایر شهرهای بزرگ ایران مثل قم هم انجام می‌شود. اگر شما هم ساکن قم هستید و قصد انجام این عمل را دارید در ادامه همراه ما باشید تا شما را در جریان سیرتاپیاز عمل پروتز سینه در قم قرار دهیم.

پروتز سینه چیست؟

سینه یا پستان از بافت و غددی شامل چربی تشکیل شده ‌است. زنان به دلایل مختلفی ممکن است شکل و سینه‌های خود را دوست نداشته باشند. این حس نارضایتی ممکن است به خاطر عدم تقارن یا کوچکی سینه‌ها باشد. این مشکلات ممکن است به‌ خاطر کاهش وزن زیاد، بارداری، شیردهی، سرطان و رشد ناقص اتفاق بیفتد.

برای خوش‌فرم‌تر کردن سینه‌ها پروتز سینه انجام می‌دهند. این جراحی از طریق گذاشتن پروتز یا تزریق چربی دیگر نواحی بدن به سینه‌ها انجام می‌شود. این پروتز‌ها جنس و اندازه‌های مختلفی دارند. هدف این جراحی بهبود شکل سینه‌هاست که بر پایه‌ی افزایش حجم پستان‌ها انجام می‌شود. در واقع پزشک با توجه به سلیقه فرد پروتز‌ها را در پستان‌ها قرار می‌دهد.

چگونه پروتز سینه در قم انجام می‌شود؟

جراح برای تغییر شکل سینه‌ها از چربی یا پروتز‌ها استفاده می‌کند. یعنی جراح پروتز‌ها را در پشت بافت ماهیچه‌های قفسه سینه و پشت پستان‌ها قرار می‌دهد. در واقع جراح بر حسب برشی که ایجاد می‌کند، بافت چربی پستان را از ماهیچه‌های پشت قفسه سینه جدا می‌کند. این کار باعث ایجاد فضایی خالی شده که در این فضا پروتز کاشته می‌شود. البته این پروتزها باید در مرکز پستان کاشته ‌شود. این کار باعث تغییر سایز و اندازه سینه‌ها می‌شود. روش‌های مختلفی از جراحی پروتز سینه در قم وجود دارد که با توجه به سلیقه و نیاز فرد انجام می‌شود. البته این شیوه‌ها جز بهترین و بروزترین روش‌های جراحی‌ست که در سرتاسر جهان انجام می‌شود. این شیوه‌ها بر حسب نوع برشی‌ست که جراح بر روی پستان ایجاد می‌کند. این برش‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • برش زیر بغل
 • برش زیر سینه
 • برش در اطرف بافت نوک سینه
انواع مدل پروتز سینه در قم
روش‌های جراحی پروتز سینه در قم

فواید انجام پروتز سینه در شهر قم

مزایای پروتز سینه در قم شامل موارد زیر هستند:

1- صرفه جویی در هزینه‌ها

اگر تصمیم گرفته‌اید که به شهر دیگری برای پروتز سینه بروید، تصمیم اشتباهی است. خوشبختانه استان قم دارای مراکز حرفه و تخصصی در زمینه عمل‌های زیبایی با پزشکانی باتجربه می‌باشد. پس بهتر است به پزشکان متخصص قم اعتماد کنید و هزینه‌های زیادی را برای حمل‌ونقل و هتل پرداخت نکنید.

2- دوره نقاهتی با آرامش

پس از جراحی پروتز سینه شما به استراحت و آرامش نیاز دارید. اگر در شهر قم عمل را انجام بدهید سریع به خانه می‌روید و دیگر در مسیر طولانی برگشت از شهر‌های دور نمی‌مانید. از طرفی اطرافیان در کنار شما و مراقبتان هستند.

3- پزشک در نزدیکی شماست

ممکن است پس از عمل نیاز باشد سریع به پزشک مراجعه کنید. پس لازم است جراح در نزدیکی شما باشد تا در مواقع اورژانسی به شما کمک کند. از طرفی باید پس از جراحی مرتب به پیش پزشک رفته تا چکاپ شوید.

انواع مدل پروتز سینه در قم

پروتز‌های سینه از نظر سایز و شکل به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. البته با توجه به سلیقه و نیاز هر فرد، پزشک می‌تواند هر سایز از پروتز سینه را از هر شکل و جنسی درون پستان‌ها قرار دهد.

به طور کلی پروتز‌های سینه از نظر سایز شامل موارد زیر می‌شوند:

 • برجستگی بسیار زیاد
 • برجستگی زیاد
 • برجستگی کم

شما می‌توانید سایز پروتز سینه خود را با توجه به مقدار حجمی که تمایل دارید سینه‌ها بگیرند، انتخاب کنید

پروتز سینه در قم
شما می‌توانید طبق سلیقه‌ شخصی خود، شکل سینه‌هایتان را تغییر دهید.

پروتز‌های سینه از نظر شکل دو مدل دارند:

 • پروتز سینه قطره اشکی: شکل این پروتز در واقع مثل قطره اشک است. ساختار این مدل به گونه‌ای است که قسمت پایینی آن حجیم‌تر از قسمت بالایی‌ست. از ویژگی‌های خوب این شکل از پروتز این است که به سینه‌ها فرمی زیبا و طبیعی می‌دهد و از طرفی کیفیت خوبی دارد.
 • پروتز سینه گرد: این پروتز حجم زیادی به پستان‌ها می‌دهد و برجستگی سینه‌ها را بیشتر از حد معمولی می‌کند.
انواع مدل پروتز سینه در قم
شکل پروتز سینه: گرد و قطره اشکی

جنس‌های مختلف پروتز سینه

 1. پروتز سینه ثابت

این پروتز یک بافت سفت و متراکم دارد. در واقع جنس این مدل یک ژل سلیکونی محکم شبیه به قطره اشک است. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که این پروتز به راحتی آسیب ندیده و پاره نشود.

 1. پروتز سینه سیلیکونی

این مدل از ایمپلنت یا پروتز شامل ژل‌هایی از جنس سیلیکون است که درون یک پوسته سیلیکونی قراره گرفته است. محبوبیت این مدل از ایمپلنت به‌خاطر طبیعی بودن آن است.

 1. پروتز سینه آب نمکی

این مدل از ایمپلنت یک پوسته سیلیکونی دارد. این پوسته خالی از آب نمک استریل شده پر می‌شود. البته ممکن است این پوسته قبل از جراحی از آب نمک پرشود یا پوسته سیلیکونی خالی توسط جراح در سینه قرار داده شود و سپس از آب‌ نمک استریل شده پر‌شود.

پروتز سینه در قم
انجام پروتز سینه آب نمکی

بهترین انتخاب ، انجام پروتز سینه در قم

پروتز سینه در قم عملی مهم و حساس است. همه عمل‌های زیبایی شاید عادی به‌نظر برسند ولی با کوچک‌ترین اشتباه ممکن است عوارض جبران‌ ناپذیری داشته باشند. پس در انتخاب نوع عمل، جراح و مراقبت‌های پس از عمل باید دقت زیادی به‌خرج بدهید. اگر تصمیم به تغییر شکل سینه‌های خود گرفته‌اید و از شرایط خود مطمئن هستید پس باید یک جراح مناسب انتخاب کنید. انتخاب یک جراح ماهر از آنجا اهمیت دارد که ابتدا بتواند با توجه به نیاز و مشکل شما، مشاوره خوبی بدهد. این مورد که در جراحی مهارت داشته باشد و ایمپلنت‌ها را در جای مناسب خود قرار دهد هم بسیار مهم است. نقش جراح در همین جا تمام نمی‌شود؛ چون شما بعد از جراحی هر چند وقت یک‌بار باید به پزشک مراجعه کنید و تا پروتزهای شما را چک کند.

خوشبختانه استان قم دارای پزشکانی با تجربه و مراکز تخصصی است که می‌توانند به بهترین شکل ممکن این جراحی زیبایی را انجام بدهند.

یکی از جراحانی که می‌توانید برای جراحی خود به ایشان مراجعه کنید دکتر سید رسول هاشمی هستند. دکتر سید رسول هاشمی متخصص جراحی‌های جنرال و زیبایی می‌باشند. ایشان سال‌ها تجربه جراحی‌های زیبایی از جمله پروتز سینه را دارند. اگر نیاز به مشاوره تخصصی در مورد پروتز سینه در قم دارید می‌توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید.

09352810540

انواع مدل پروتز سینه در قم
برای انجام پروتز سینه در قم پزشکان مطرح زیادی وجود دارند.

پروتز سینه در قم برای چه کسانی مناسب است؟

 پروتز سینه مزایای دارد که افراد با توجه به نیاز خود می‌توانند این عمل زیبایی را انتخاب کنند. اگر شما دچار مشکلاتی هستید که از شکل سینه‌های خود راضی نیستید پس شاید پروتز سینه انتخاب مناسبی باشد.

 • ممکن است شما شکل سینه‌های خود را دوست نداشته باشید. علت این موضوع می‌تواند کوچک بودن یا عدم تقارن سینه‌ها باشد. در واقع پروتز سینه در قم به شما این امکان را می‌دهد که شکل و اندازه سینه‌های خود را بازیابی کرده و آن را مطابق میل خود کنید.
 • شکل سینه‌ها بعد از بارداری، شیردهی و کاهش وزن تغییر می‌کند. خیلی از خانم‌ها این تغییر شکل را دوست نداشته و ترجیح می‌دهند سینه‌هایی خوش‌فرم و جذاب داشته باشند.
 • ممکن است به دلیل حادثه یا بیماری مثل سرطان بافت سینه تخلیه شود. همین تخلیه بافت روی ظاهر به شدت تاثیر گذاشته و اعتمادبه‌نفس فرد را پایین بیاورد.
 • از مزایای بسیار خوب پروتر سینه این مورد است که به افرادی که بافت سینه آنها تخلیه شده این امکان را می‌دهد تا دوباره شکل زیبایی از سینه‌های خود داشته باشند.
پروتز سینه در قم
پروتز سینه در قم انتخابی مناسب برای افرادیست که به‌دنبال تغییری ایده‌آل هستند.

هزینه پروتز سینه در قم

قیمت پروتز سینه در قم به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • نوع جنس، شکل و سایز پروتز شما
 • محل جراحی که انتخاب می‌کنید
 • جراح، تخصص و مهارت‌های آن

با توجه به این موارد هزینه جراحی شما تعیین می‌شود. البته به‌طور کلی می‌توان گفت هزینه پروتز‌های آب نمکی مقداری از سایر موارد پایین‌تر است.

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم راجب پروتز‌ سینه در قم صحبت کنیم. ایمپلنت‌های سینه انواع و شکل‌های مختلفی دارند که شما بر حسب سلیقه و نیاز می‌توانید انتخاب کنید. البته مهم‌ترین مسئله در این جراحی انتخاب پزشک مناسب است که به شما در این راه کمک کند. اگر از شکل سینه‌های خود راضی نیستید و به‌دنبال تغییر هستید پروتز سینه بهترین گزینه برای شماست.

دکتر سید رسول هاشمی با ‌سال‌ها تجربه در جراحی انواع پروتز سینه در استان قم می‌توانند در انجام این جراحی زیبایی به شما کمک کنند. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید با شماره‌ زیر تماس بگیرید.

09352810540

می‌خواهید شکل سینه‌های خود را تغییر بدهید؟ نظر شما برای انجام پروتز سینه در قم چیست؟ شما می‌توانید نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول

1- آیا بیمه پروتز سینه را پوشش می‌دهد؟

خیر عمل‌های زبیایی از جمله این عمل تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرند.

2- جراحی پروتز سینه درد دارد؟

خیر چون این عمل با بیهوشی انجام می‌شود.

3- پروتز سینه چقدر کیفیت و ماندگاری دارد؟

این موضوع به نوع و جنس پروتز شما بستگی دارد. در کل اگر از ایمپلنت با کیفیت استفاده کنید ممکن است بین 10 تا 15 سال ماندگاری داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *