لیفت لب در قم

زمان مطالعه: 6 دقیقه

خیلی از ما از صورت خود راضی نیستیم و به‌دنبال جذابیت بیشتری هستیم. اگر شما ساکن استان قم‌ هستید و داشتن لب‌های زیبا برایتان مهم است دیگر نیاز نیست به شهرهای دیگر برای انجام عمل‌های زیبایی سفر کنید. یعنی با هزینه‌ای کمتر می‌توانید لیفت لب در قم را انجام دهید.

 لب‌ها بخشی بسیار مهم و تاثیرگذاری در زیبایی صورت هستند. شاید با انجام تغییراتی در لب‌ها شکل صورت شما به کل عوض شده و زیبایی شما دوچندان شود. خیلی از سلبریتی‌ها برای داشتن لب‌هایی جذاب جراحی لیفت لب انجام می‌دهند.اگر شما هم به‌دنبال یک تغییر زیبا در لب‌های خود هستید، لیفت لب در قم گزینه‌ای مناسب می‌تواند باشد. لیفت لب می‌تواند به شما لب‌هایی جذاب هدیه دهد. از طرفی این جراحی زیبایی به‌دلیل تغییرات شگفت‌انگیزی که با خود دارد بسیار محبوب می‌باشد. در ادامه همراه ما باشید تا با جراحی لیفت لب در شهر قم و مزیت‌های آن بیشتر آشنا شوید.

لیفت لب چیست؟

لیفت لب روشی است که بر فاصله بین بینی و لب تمرکز دارد. در واقع در این شیوه فاصله بین بینی و لب برای زیبا‌ترشدن کاهش پیدا می‌کند. گاهی در لیفت لب برای تناسب و زیباترشدن صورت، گوشه‌های لب به سمت بالا کشیده می‌شوند. در واقع می‌توان گفت این روش برای ازبین بردن افتادگی و جوان‌سازی لب‌ها استفاده می‌شود. اگر دوست دارید لب‌های شما بالاتر برود و در چهره بیشتر نمایان شود پس لیفت لب در قم را امتحان کنید. فاصله طبیعی بین لب و دهان در مردان 1.3 تا 1.5 سانتی‌متر و در زنان 1 تا 1.2 سانتی‌متر است. اگر این فاصله بیشتر از حد نرمال باشد، باعث بهم خوردن توازن اجزای صورت می‌شود. لیفت لب باعث می‌شود این توزان بین اجزای صورت ایجاد شود و لب‌ها زیباتر شوند.

انواع لیفت لب در قم

لیفت لب به دو صورت جراحی و غیر جراحی انجام می‌شود. جراحی لیفت لب در قم تغییرات بیشتری با خود به همراه دارد. از طرفی عمر جراحی بیشتر و ماندگاری طولانی برای شما به همراه خواهد داشت. در نتیجه نسبت به هزینه‌ای که شما پرداخت می‌کنید، کیفیت بهتری به‌دنبال خواهد داشت. روش‌های غیر جراحی لیفت لب شامل موارد زیر است:

  • لیفت لب با نخ
  • لیفت لب با ژل
  • لیفت لب با بوتاکس

بهترین روش، جراحی لیفت لب‌ است اما این‌که چه روشی برای جراحی انتخاب می‌کنید بستگی به نیاز شما دارد و باید حتما با جراح خود مشورت کنید.

مزایای انجام لیفت لب در قم چیست؟

لیفت لب در خیلی از نقاط کشور انجام می‌شود اما لیفت لب در شهر قم مزایایی دارد که شما را به انجام آن ترغیب می‌کند.

1- رفت‌وآمد برایتان آسان است.

خیلی از افراد برای انجام عمل‌های زیبایی به تهران می‌روند. خوشبختانه استان قم دارای پزشکانی حرفه‌ای و متخصص در زمینه جراحی‌ها زیبایی‌ست. برخی از این پزشکان به قدری مشهور هستند که از کشور‌هایی مثل عراق به شهر قم سفر می‌کنند تا لیفت لب در قم برای‌شان انجام شود. دیگر نیازی نیست به شهر دیگری بروید چون قم یکی از بهترین شهر‌های ایران برای انجام عمل‌ها زیبایی‌ست.

2- پزشک نزدیک شماست.

وقتی پزشک در شهر خود شما باشد، خیال‌تان راحت‌ست برای مراجعه به پزشک مسافت زیادی قرار نیست طی کنید و هر موقع که نیاز به مراجعه به پزشک داشتید به‌خصوص پس از جراحی به‌پیش پزشک بروید.

3- دوره نقاهت بهتری می‌گذرانید.

شما در شهر خودتان هستید و مستقیم پس از جراحی به خانه می‌روید. از طرفی در رفت‌وآمد اذیت نمی‌شوید. همچنین خانواده و اطرافیان در کنار شما هستند و از شما مراقبت می‌کنند.

4- در هزینه‌ها صرفه جویی می‌شود.

مهم‌ترین مزیت لیفت لب در قم این‌ موردست که شما دیگر هزینه اضافی بابت مکان برای استراحت و رفت‌وآمد پرداخت نمی‌کنید. پزشک در دسترس شماست و از سمتی دیگر در شهر خود هستید.

انواع لیفت لب در قم
برای کسانی که دوست دارند لب‌های زیبایی داشته باشند، لیفت لب در قم گزینه‌ای مناسب است.

انواع جراحی لیفت لب

جراحی لیفت لب بیشترین تاثیر را در زیبایی صورت شما می‌گذارد. البته که این جراحی روش‌های مختلفی دارد ولی بهتر است شما با مشورت پزشک خود یکی از این روش‌ها را انتخاب کنید. این روش‌ها شامل موارد زیر است:

1- لیف لب مستقیم

در این روش جراح برای برجسته‌کردن لب، پوست حاشیه‌ی خارجی لب بالا را می‌کشد. برای کشیدن پوست، جراح برشی کوچک ایجاد می‌کند. این روش با هدف بزرگ‌تر نشان دادن و برجسته‌تر کردن لب‌ها صورت می‌گیرد.

2- لیفت لب شاخ گاوی

تمرکز در این شیوه جراحی بر فرم لب‌هاست.. در این نوع لیفت لب، جراح برشی به شکل سیبل یا شاخ گاو در ناحیه زیر بینی ایجاد می‌کند. پس از برش همه قسمت‌های لب به سمت بالا کشیده می‌شود.

لیفت لب در قم
جراحی لیفت لب انواع مختلفی دارد.

3- لیفت لب ایتالیایی

در لیفت لب ایتالیایی، برش‌هایی در زیر سوراخ بینی زده می‌شود. سپس لب‌ها از طریق همین برش‌ها بالا کشیده می‌شوند. این روشی یکی از انواع سانترال لب به حساب می‌آید.

4- لیفت لب گوشه

لیفت لب گوشه یا لیفت کناره‌های لب شیوه‌ای از جراحی‌ست که بر گوشه‌های لب تمرکز دارد. افتادگی گوشه‌های لب باعث می‌شود فرد چهره‌ای محزون و غمگین داشته باشد. جراح در این شیوه برش‌هایی در گوشه‌های دهان ایجاد می‌کند و پوست آن ناحیه را برمی‌دارد. در نتیجه گوشه‌های لب به سمت بالا کشیده می‌شوند.

انواع لیفت لب در قم
لیفت لب گوشه، به شما لبخندی زیبا هدیه می‌دهد.

5- لیفت لب سانترال

هدف از انجام این عمل برجسته کردن لب‌هاست. جراح برش‌هایی کوچک در زیر سوراخ‌های بینی ایجاد می‌کند و بخشی از پوست آن را برمی‌دارد. سپس قسمت مرکزی لب بالا را به سمت بینی می‌کشد. این کار باعث می‌شود فاصله بین بینی و لب بالا کاهش یابد. همین موضوع باعث بزرگ‌تر شدن لب‌ها می‌شود.

انتخاب جراح برای لیفت لب در قم

مهم‌ترین مورد در جراحی لیفت لب انتخاب جراح است. جراح خوب کسی‌ست که با توجه به سلیقه و فرم صورت به شما برای انتخاب نوع جراحی لیفت لب مشاوره می‌دهد. از طرفی جراح باید دقیق و ماهر باشد. چرا که اگر تجربه کافی نداشته باشد ممکن است به لب یا بینی و عصب آن‌ها آسیبی وارد کند. از طرفی جراح باید بتواند فرم دل‌خواه شما را از لیفت لب ارائه دهد. پس باید در انتخاب جراح وسواس و دقت به‌خرج دهید و جراحی کاربلد و متخصص انتخاب کنید.

خوشبختانه استان قم دارای جراحانی حرفه‌ای و کلینیک‌هایی تخصصی‌ست که می‌توانند به خوبی و با دقت زیاد، جراحی لیفت لب در قم را انجام بدهند. یکی از این جراحان باسابقه دکتر سید رسول هاشمی‌ست. دکتر هاشمی متخصص جراحی جنرال و زیبایی هستند که از سال 1397 به صورت تخصصی کار خود را شروع کرده‌اند. ایشان تجربه جراحی انواع لیفت لب در قم را در کارنامه پزشکی خود دارند. شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی جراحی لیفت لب با کارشناسان ما از طریق شماره زیر در ارتباط باشید.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

لیفت لب در قم
برای انجام لیفت لب در قم پزشکان متخصص زیادی وجود دارند.

لیفت لب برای چه کسانی مناسب است؟

گذر زمان باعث می‌شود کلاژن سازی پوست کاهش یابد و همین موضوع باعث شل شدن پوست می‌شود. افتادگی لب‌ها باعث می‌شود چهره شما غمیگن به‌نظر برسد. از طرفی در بعضی از افراد به طور ژنتیکی، فاصله بین لب و بینی‌ بیشتر از حد نرمال است یا لبی بسیار نازک دارند. اگر دوست دارید حالت لب‌های شما عوض شود و فرمی بهتر بگیرد بهترین گزینه برای شما، جراحی لیفت لب در قم می‌باشد.

هزینه جراحی لیفت لب در قم

هزینه جراحی لیفت لب به نیاز و انتخاب شما بستگی دارد. در واقع برای این جراحی چند متغیر وجود دارد که ممکن است هزینه آن را بیشتر کند. هر چه قدر هزینه‌ی بیشتری پرداخت کنید پس طبیعتا کیفت بهتری دریافت خواهید کرد. به این نکته توجه کنید که به جراحی اطمینان کنید که سابقه کاری خوب و تخصص بالا داشته باشد. به طور کلی هزینه جراحی لیفت لب به موارد زیر بستگی دارد:

  • شیوه جراحی لیفت لب
  • مرکز درمانی که در آن بستری می‌شوید. مراکز دولتی هزینه پایین‌تری نسبت به مراکز خصوصی دارند ولی به طور کلی کیفیت مراکز خصوصی معمولا بهتر از مراکز دولتی‌ست.
  • دست‌مزد جراح با توجه به کیفیت کاری است که ارائه می‌دهد.

هزینه جراحی لیفت لب در قم بستگی به کیفیت کار شما دارد.

جمع‌بندی

در این مقاله راجع‌به لیفت لب در قم صحبت کردیم. جراحی لیفت لب روشی‌ست که با ایجاد برش‌هایی در نواحی مختلف، لب را به سمت بالا می‌کشد. این جراحی روش‌های مختلفی دارد که انواع آن را معرفی کردیم. اگر لب‌های افتاده‌ای دارید یا فاصله بین لب‌ها و بینی شما زیاد است، لیفت لب بهترین گزینه برای شماست. فراموش نکنید که لب‌ها تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما دارند، پس داشتن لب‌هایی خوش‌حالت باعث زیبا‌تر شدن شما می‌شود.

دکتر هاشمی متخصص جراحی‌های زیبایی می‌توانند در انجام جراحی لیفت لب به شما کمک کرده و مشاوره تخصصی بدهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌ زیر تماس بگیرید.

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

آیا اصلا به فکر تغییر شکل لب‌های خود افتاده‌اید؟ می‌توانید نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *