بوکال فت مردان

زمان مطالعه: 9 دقیقه

آیا شما هم جز آن دسته از آقایانی هستید که می‌خواهید صورت زاویه‌دار و جذاب داشته باشید؟ برای رسیدن به این هدف عمل جراحی بوکال فت مردان را انتخاب کنید! این عمل زیبایی رایج باعث می‌شود که آقایانی که به زیبایی صورتشان اهمیت می‌دهند، صورت جذاب‌تری داشته باشند. در این عمل چربی از داخل دهان برداشته می‌شود و به مناطقی مثل خط لب، صورت و عمق پوست تزریق می‌شود. صورت‌های زاویه‌دار مورد پسند بسیاری از آقایان است و این عمل زیبایی مرسوم این امکان را فراهم می‌کند. برای آشنایی بیشتر با عمل بوکال فت در مردان تا پایان مطلب همراه ما باشید تا در نهایت با یک پزشک متخصص کاربلد آشنا شوید و برای عمل از او مراجعه بگیرید.

عمل بوکال فت مردان
عمل بوکال فت مردان

عمل بوکال فت مردان چگونه انجام می‌شود؟

فهرست مطالب

بوکال فت یکی از مرسوم‌ترین عمل‌های زیبایی است که باعث جوانی و شادابی صورت می‌شود. منطقه بوکال در ناحیه پایینی گونه‌ها و پنجه‌های صورت است. وقتی پزشک با استفاده از این عمل جراحی بوکال فت میزانی از چربی را از منطقه بوکال حذف می‌کند، عرض صورت افزایش پیدا می‌کند.

مردانی که از پر و تبل بودن صورت و ناحیه گونه‌ها رضایت ندارند برای زیباتر شدن صورتشان به سراغ عمل بوکال فت مردان می‌روند. امروزه صورت‌های کشیده، لاغر، با خطوط فک برجسته و زاویه‌دار محبوبیت زیادی دارند و به خاطر همین مردانی که به دنبال محبوبیت هستند ولی صورتشان پر و تپل است به سراغ این عمل می‌‎روند.

چه کسانی کاندید مناسبی برای عمل بوکال فت نیستند؟

عمل بوکال فت برای همه آقایان مناسب نیست. یک سری افراد هستند که بهتر است به سراغ این عمل نروند. آقایانی که نباید به سراغ عمل بوکال فت مردان بروند، ویژگی‌های زیر را دارند:

1. سنین پایین‌تر از 18 یا 20 سالگی

افرادی که سنشان کمتر از 18 یا 20 ساله است معمولا ظاهر صورت و لایه‌ چربی‌ بوکالشان با بالا رفتن سن تغییر می‌کند. ممکن است فردی در این سنین که دوران نوجوانی است، صورتش تپل باشد ولی با بالا رفتن سنش و بزرگ شدن صورتش تغییر کند.

2. سابقه مصرف دخانیات

بوکال فت موقتی است و عواملی مثل کشیدن سیگار می‌تواند دوباره باعث پیری صورت بشود، بنابراین عمل بوکال فت مردان برای افراد سیگاری اصلا مناسب نیست چون صورت پس از مدتی دوباره به حالت قبل می‌گردد.

3. افراد دارای بیماری‌های خاص

مبتلایان به بیماری‌های قلبی، مشکلات خونریزی، سیستم ایمنی ضعیف و… بهتر است به این عمل فکر نکنند چون عوارض ناشی از عمل می‌تواند خطرات بسیاری را برای این افراد داشته باشد.

بوکال فت برای مردان
عمل بوکال فت برای مردان

4. افراد دارای شرایط خاص

عمل جراحی معمولا عوارضی را به خود به همراه دارد. عوارضی مثل آسیب به بافت اطراف، عدم تقارن، ناسازگاری با شکل صورت و خونریزی مواردی است که ممکن است بر اثر عمل بوکال فت اتفاق بیفتد. اگر بیمار شرایط بدنی‌اش طوری است که ممکن است با این عوارضی مثل خونریزی یا حساسیت شدید روبرو شود بهتر است که به سراغ این عمل نرود.

5. افراد دارای صورت لاغر

وقتی یک فرد صورتش لاغر است اگر عمل جراحی بوکال فت مردان را انتخاب کند، ممکن است صورتش لاغرتر و تکیده‌تر به نظر برسد و سن فرد زیادتر شود. افرادی که حجم بوکال فت آن‌ها کم است و اندازه گونه‌هایشان کوچک است شرایط انجام این عمل را ندارند.

جدول مزایا و معایب جراحی بوکال فت مردان

قبل از انجام عمل بوکال فت شما باید در مورد مزایا و معایب آن اطلاعات کامل داشته باشید تا بتوانید درست انتخاب کنید. برای آشنایی با مزایا و معایب عمل بوکال فت برای مردان جدول زیر را مطالعه کنید و برای آشنایی بیشتر موارد زیر را بخوانید.

مزایا معایب
· جوانسازی صورت

· از بین بردن خطوط ایجاد شده روی پوست

· بهبود بخشیدن ظاهر عمومی صورت

· بالا رفتن اعتماد به نفس

· از بین بردن جای بخیه و کبودی روی صورت

· احساس سفتی موقت در فک

· ایجاد ورم و درد

· بروز خونریزی و کبودی

· احتمال بروز عفونت

بوکال فت مردان
مزایا عمل بوکال فت

مزایا بوکال فت

1. جوانسازی صورت و بهبود بخشیدن به ظاهر صورت

در روند عمل جراحی بوکال فت پزشک از داخل دهان شکافی ایجاد می‌کند و بافت چربی را تخلیه می‌کند. با استفاده از این شکاف صورت مرد حالت زاویه‌دار می‌گیرد و باعث می‌شود که صورت جذاب‌تر نشان داده شود. تخلیه بافت چربی باعث کاهش چین و چروک‌های روی پوست می‌شود و به جوانسازی صورت کمک می‌کند.

2. افزایش اعتماد به نفس

 زیبایی همیشه اعتماد به نفس می‌آورد. امروزه صورت کشیده و زاویه دار برای مردان یک عنصر جذابیت به حساب می‌آید و مردها با صورت زیبا و جذاب اعتماد به نفسشان افزایش پیدا می‌کند.

3. از بین بردن جای بخیه و کبودی روی صورت

با استفاده از عمل جراحی بوکال فت می‌توانید چین و چروک‌ها، زخم‌ها و کبودی‌های روی صورت را با یک روش درمانی غیر تهاجمی از بین ببرید چون باعث می‌شود جای زخم و بخیه دیده نشود.

معایب بوکال فت

1. احساس سفتی موقت در فک

وقتی ماهیچه‌های فک نمی‌توانند درست حرکت کنند، قفل شدن فک اتفاق می‌افتد و باز کردن دهان برای فرد سخت می‌شود. احتمال قفل شدن فک در عمل بوکال فت خیلی کم است و اگر این اتفاق افتاد با استفاده از تزریق بوکس یا شل کننده‌های عضلانی بهتر می‌شود.

2. عوارض پس از عمل جراحی

ورم و درد پس از عمل جراحی طبیعی است ولی اگر ادامه دار شد، لازم است که بیمار برای درمان به پزشک مراجعه کند. گاهی بخاطر عمل کردن در فضای غیر ایمن احساس عفونت اتفاق می‌افتد. بروز خون‌ریزی بیش از حد یکی از مهمترین عوارض بوکال فت مردان است و اگر بیمار بعد از جراحی دچار خونریزی شد باید به پزشک معالج مراجعه کند.

عمل بوکال فت مردان
عمل جراحی بوکال فت مردان

عمل جراحی بوکال فت مردان مزایای زیادی دارد ولی معایب آن باعث می‌شود که افراد از ترس عوارض پس از جراحی از خیرِ زیبایی بگذرند. پیشنهاد می‌شود که برای اینکه با خیال راحت عمل کنید، یک پزشک خوب انتخاب کنید تا مجبور نباشید بخاطر زیبایی از عوارض ناشی بعد از عمل بگذرید. پزشک حاذق به شما کمک می‌کند که صورت زیبایی داشته باشید ولی حاصل عمل پزشکی که کاربلد نیست، نتایج ضعیف پس از عمل است.

قبل از عمل بوکال فت چه کار کنیم؟

انتخاب پزشک خوب اولین گزینه‌ای است که قبل از انجام عمل بوکال فت مردان باید به آن بپردازید. بعد از آنکه پزشک خوب و معتمد را پیدا کردید، نوبت به آن می‌رسد که در جلسه مشاوره با پزشک حاضر شوید. مطالبی که باید در جلسه بگویید، شامل موارد زیر است:

1. هدف از عمل بوکال فت

برای انجام عمل بوکال فت برای مردان باید ابتدا مشخص کنید که چه هدف و خواسته‌ای دارید و دوست دارید چهره شما چه شکلی شود. در این مورد باید به طور کامل با پزشک صحبت کنید.

2. توصیه‌های پزشکی قبل و بعد از عمل

مراجع باید شرایط قبل و بعد از عمل را به طور کامل از پزشک بپرسد. این مسئله به مراجع کمک می‌کند که بتواند با چشم باز عمل بوکال فت را انتخاب کند و متوجه اینکه چهره جدیدش قرار است چه شکلی باشد، بشود.

3. سابقه استفاده از دارو

داروهایی که مراجع در حال مصرف آن است یا قبلا مصرف کرده، ممکن است بر عوارض پس از عمل تاثیر بگذارد. پزشک باید بداند که مراجع در حال حاضر چه داروهایی مصرف می‌کند تا به او کمک کند که عملی با کمترین عوارض را داشته باشد.

4. حساسیت‌های دارویی

حساسیت‎‌های دارویی ممکن است بعد از عمل یا در حین عمل حساسیت‌های زیادی را به بیار بیاورد، توصیه می‌شود که حساسیت دارویی خود را با پزشک در جلسه مشاوره مطرح کنید تا به مشکل بر نخورید.

بوکال فت مردان
مراجعه به پزشک متخصص زیبایی

5. مصرف دخانیات و الکل

معمولا افراد سیگار برای انجام عمل بوکال فت مردان واجد شرایط نیستند. برای اینکه جواب خوبی بگیرید لازم است که این مسائل را با پزشک در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کند.

6. جراحی‌های گذشته

اگر در گذشته عمل جراحی انجام دادید، لازم است که در مورد آن با پزشک معالج صحبت کنید تا شما را راهنمایی کند که عمل بوکال فت برای مردان برای شما مناسب هست یا خیر.

شما در جلسه مشاوره می‌توانید سنجش کنید که پزشک گزینه مناسبی برای عمل بوکال فت هست یا نیست. در صورتی که پزشک نتواند به صورت تخصصی به سوالات شما پاسخ بدهد، متوجه خواهید شد که انتخاب درستی ندارید.

یک پزشک خوب برای انجام عمل بوکال فت مردان چه ویژگی‌های دارد؟

یک پزشک خوب برای انجام عمل بوکال فت برای مردان، پزشک حاذقی است که می‌تواند درست تشخیص بدهد که این عمل برای بیمار خوب است و کمترین عوارض را دارد. پزشک حاذق علاوه بر تشخیص درست عمل را طوری پیش می‌برد که بدون عوارض جدی باشد. ویژگی‌های یک پزشک حاذق که می‌توانید به او مراجعه کنید، عبارت است از:

1. گوش شنوا داشتن و مشاوره صحیح

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود فرد بتواند به پزشک اعتماد کند، گوش شنوا داشتن و ارائه مشاوره صحیح به مراجع است. پزشک باید تمام سوابق بیماری مراجع را در نظر بگیرد و مطابق با وضعیت بدن و سوابق بیمار‌ی‌اش مراجع را به سمت یک عمل با کیفیت با کمترین عوارض راهنمایی کند.

2. اخلاق‌مداری

یکی دیگر از گزینه‌هایی که باعث می‌شود به پزشک اعتماد شود اخلاق خوب است. پزشکی که سلامت روحی و جسمی مراجع برایش اهمیت دارد، با اخلاق مداری و رفتار صحیح محیط امنی را برای عمل فراهم می‌کند.

بوکال فت برای مردان
فواید عمل جراحی بوکال فت برای مردان

3. کاردان و با تجربه

پزشکی که کاردان است تلاش می‌کند تا عملی که انجام می‌دهد کمترین عوارض را داشته باشد. او از همان ابتدا مشخص می‌کند مراجع کاندید مناسبی برای عمل بوکال فت هست یا خیر. سپس با در نظر گرفتن شرایط جسمانی فرد عمل را انجام می‌دهد. علاوه بر این پزشک با تجربه عمل متقارن سازی را به خوبی و با کمترین میزان خطا انجام می‌دهد.

4. تخصص گرایی و داشتن سواد مربوطه

پزشکی که سواد کافی دارد و تخصص گرا است، عمل بوکال فت برای مردان را به خوبی انجام می‌دهد و به بهترین شکل به مراجع مشورت می‌دهد. تخصص گرایی باعث می‌شود که پزشک اطلاعات به روز و جدیدی در خصوص رشته‌اش داشته باشد و این به روند عمل کمک بسیاری می‌کند.

5. توجه به نیازهای بیمار

گاهی عمل بوکال فت مردان گزینه خوبی برای زیباتر کردن بعضی چهره‌ها نیست. پزشکانی که در وهله اول به خواسته‌های مراجع توجه می‌کنند، شنونده خوبی برای حرف‌هایش هستند تا بتوانند تشخیص درست بدهند.

6. کار کردن در یک محیط سالم و استاندارد

 اگر عمل مراجع در یک محیط سالم و استاندارد صورت نگیرد، مشکلات زیادی را به بار می‌آورد و در صورتی که محیط سالم نباشد ممکن است بدن مراجع در حین عمل عفونی شود. پزشکی که به سلامت مراجع اهمیت می‌دهد، محیط را طوری برای بیمار مهیا می‌کند که دستگاه‌ها و ابزارهای عمل سالم باشد تا کمترین آسیب و عوارض را داشته باشد.

بوکال فت مردان
روش‌های مراقبتی پس از عمل بوکال فت مردان

پس از عمل بوکال فت مردان چه کنیم؟

پس از عمل بوکال فت مردان اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، آسیب ندیدن جراحت یا زخم است. برای اینکه بتوانید از زخم و جراحت پس از عمل به خوبی مراقبت کنید، کارهای زیر را انجام بدهید:

1. مسواک زدن به شیوه صحیح

مسواک زدن در دوران پس از عمل هیچ مانعی ندارد ولی باید توجه کنید که هنگام مسواک زدن مشکلی برای زخم یا جراحت به وجود نیاید و مسواک زدن با دقت بالایی انجام بشود.

2. توجه به تغذیه

خوردن غذاهای جویدنی پس از عمل باعث می‌شود که جای زخم و جراحت به راحتی خوب نشود و آسیبی به زخم وارد شود به خاطر همین تا حد امکان باید از خوردن این غذاها پرهیز کرد.

3. رعایت بهداشت دهان

پزشک معمولا بعد از عمل دهان شویه تجویز می‌کند. توصیه می‌شود که حتما از این دهان شویه‌ها استفاده کنید تا زخم دچار عفونت نشود.

4. عدم مصرف دخانیات

در دوران پس از عمل بوکال فت تا حد امکان سیگار کشیدن را کنار بگذارید چون این مسئله می‌تواند به شما آسیب برساند و باعث بروز عفونت شود. عمل بوکال فت مردان برای افراد سیگاری مناسب نیست چون ممکن است دوباره صورت به حالت قبل برگردد.

نتیجه‌گیری

برای اینکه عمل بوکال فت مردان را با کمترین عوارض انجام بدهید باید به یک پزشک خوب مراجعه کنید. پزشک خوب به شما مشاوره می‌دهد و کمکتان می‌‎کند که در محیطی سالم و با ذهن آگاه برای عمل اقدام کنید. اگر پزشک حاذق باشد با یک صورت زاویه دار و جذاب که حالت طبیعی دارد شما را به یک فرد جذاب تبدیل می‌کند.

 برای اینکه عمل شما موفقیت آمیز باشد باید با یک مشاوره در مورد فرایند انجام عمل صحبت کنید. دکتر هاشمی، معتبرترین متخصص زیبایی به شما در این زمینه کمک خواهد کرد. دکتر هاشمی به دلیل تجربه زیادش در زمینه عمل جراحی زیبایی بیماران را راهنمایی می‌کند که بتوانند عملی با کمترین عوارض و بیشترین کیفیت را انجام بدهند. پس اگر قصد دارید عمل موفقیت آمیزی داشته باشید با این پزشک کاردان و با تجربه ارتباط بگیرید.

شماره تماس

٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

سوالات متداول

  1. آیا جراحی بوکال فت نیاز به بیهوشی دارد؟ خیر، نیازی به بیهوشی نیست و این عمل با کمترین میزان درد و خونریزی انجام می‌شود.
  2. آیا عمل بوکال فت دردناک است؟ هر عملی به دلیل وجود جراحت فرد را متحمل درد می‌کند ولی چون جراحت این عمل کم است، درد آن هم کمتر است و با مسکن قابل درمان است.
  3. سن انجام عمل بوکال فت برای مردان چه سنی است؟ سن حدودا 20 تا 50 سال برای انجام عمل بوکال فت مردان مناسب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *