لیفت شقیقه در قم

زمان مطالعه: 3 دقیقه

اگر ساکن شهر زیبای قم هستید و فکر می‌کنید که برای جراحی‌های زیبایی حتما لازم است که به شهر تهران و یا سایر شهر بروید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید؛ چین و چروک‌های پنچه‌ کلاغی شما در شهر قم قابل رفع کردن است.

عمل‌های زیبایی مانند لیفت شقیقه در قم نیز با بهترین کیفیت و باتجربه‌ترین پزشکان انجام می‌‌شود، فقط کافیست این مقاله را بخوانید تا بیشتر در رابطه با لیفت شقیقه در قم و همچنین بهترین پزشکان قم در این زمینه آشنا شوید.

لیفت شقیقه چیست؟

به طور کلی لیفت یک روش نوین در دنیای جراحی‌های زیبایی به حساب می‌آید که با هدف رفع افتادگی ابروها، کشیده‌تر و درشت‌تر شدن چشم‌ها و از بین بردن چین و چروک‌های پنجه کلاغی در ناحیه شقیقه انجام می‌شود.

لیفت شقیقه در قم
لیفت شقیقه چگونه است؟

مزایا و معایب لیفت شقیقه در قم

همانطور که می‌دانید هر عمل زیبایی دارای یک‌سری مزایا و معایب است که لیفت شقیقه در قم نیز از این ماجرا مستثنا نیست. در زیر برخی از مزایا و معایب ذکر شده است:

· مزایا

  1. شادابی بیشتر پوست
  2. افزایش اعتماد به نفس
  3. درشت‌تر شدن چشم‌ها
  4. دائمی بودن لیفت

· معایب

  1. باقی ماندن جای زخم
  2. ریزش مو در ناحیه برش خورده
لیفت شقیقه در قم
چه کسانی مناسب برای لیفت شقیقه در قم هستند؟

کاندیدای لیفت شقیقه در قم

لیفت شقیقه برای همه افراد مناسب و مطلوب نیست و بازه سنی مشخصی دارد. کاندیدای لیفت شقیقه در قم کسانی می‌توانند باشند که به دلیل روند طبیعی پیری، ابروهای افتاده یا افتادگی پلک دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا صورت‌شان غمگین یا نگران بنظر برسد ولی در عین حال این افراد از قسمت پیشانی خود رضایت دارند. باید گفت افتادگی شقیقه نشانه پیری رایج‌تری نسبت به افتادگی ابرو است. به طورکلی افراد زیر کاندیدای مناسب‌تری برای عمل لیفت شقیقه هستند:

  • افرادی که چین و چروک پیری را در صورت مشاهده می‌کنند
  • افرادی که در بازه سنی ۳۰ تا ۷۰ هستند
  • افرادی که بیماری زمینه‌ای ندارند

هزینه لیفت شقیقه در قم

جراحی لیفت شقیقه، برای جوان‌سازی و شادابی چهره خیلی ارزش دارد. باید گفت که هزینه جراحی لیفتیگ شقیقه علاوه بر بستگی به کلینیک و پزشکی که به آن مراجعه می‌کنید، بستگی به نوع پوست بیمار، سن و میزان افتادگی پوست نیز دارد. دقت کنید که عمل لیفت شقیقه در قم به دلیل اینکه عملی بسیار تخصصی و حرفه‌ای است ممکن است هزینه بالایی داشته باشد، پس گول افرادی که به شما می‌گویند ما این کار را ارزان ‌تر از کلینک برای شما انجام می‌دهیم را نخورید و بدون تحقیق و مشاوره دست به انجام این کار نزنید.

بهترین جراح لیفت شقیقه در قم

همانطور که تا به الان دیده‌اید شهر قم در زمینه پزشکی و جراحی‌های زیبایی پیشرفت چشمگیری داشته است به طوذری که شما دیگر برای عمل‌های زیبایی نیازی ندارید تا به شهرهای دیگر بروید. امروزه پزشکان متخصص و با تجربه در زمینه لیفت شقیقه در قم وجود دارد که یکی از بهترین‌ها دکتر رسول هاشمی است. دکتر رسول هاشمی از سال ۱۳۹۷ در قم فعالیت‌های زیبایی خودشان را شروع کردند و امروز جزء بهترین و با تجربه‌ترین پزشک در زمینه عمل‌های زیبایی صورت به حساب می‌آیند.

لیفت شقیقه در قم
بهترین جراح لیفت شقیقه در قم

کلام آخر

سفر کردن از شهری به شهر دیگر برای انجام عمل‌های زیبایی ممکن است بسیار دردسر ایجادکند، پس بهتر است در شهر خودتان بمانید و در همان شهر به دنبال یک پزشک باتجربه و متخصص بگردید. شما به خواندن این مقاله هم با جراحی زیبایی لیفت شقیقه در قم و هم با یک پزشک مجرب و ماهر آشنا می‌شوید.

برای دریافت مشاوره و یا دریافت نوبت از کلینیک دکتر رسول هاشمی می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید. اگر همچنان در این زمینه سوالی برای شما باقی مانده و یا اگر در این زمینه تجربه‌ای دارید، ما منتظر نظرات و کامنت‌های شما هستیم.

تلفن: ٠٩٣٥٢٨١٠٥٤٠

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *