لیفت ابرو در قم

زمان مطالعه: 6 دقیقه

حتما شده به خودتان در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید: چه بلایی سر ابرو‌های من آمده است؟ چرا اینقدر پایین افتاده‌اند؟ چقدر من چین‌وچروک بر روی پیشانی‌ام دارم؟ فشار زندگی چه بر سر ظاهر ابروهای من آورده است؟ اگر به فکر یک تغییر اساسی هستید پس لیفت ابرو در قم گزینه‌ای مناسب‌ست.

ظاهر ابروهای شما، تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس و زیبایی شما می‌گذارد. اگر شکل آنها باب میلتان نیست، پس حتما به فکر تغییر افتاده‌اید و به دنبال راه‌حل مناسب برای ایجاد این تغییر هستید. بهترین راه‌حل لیفت ابرو در قم‌ست. راه‌حلی که چین‌وچروک‌های پیشانی شما را از بین می‌برد و ابرو‌های‌تان را به سمت بالا کشیده و در نهایت باعث تغییر شکل صورت شما و جوان‌سازی می‌شود. لیفت ابرو در قم گزینه‌ای مناسب‌ست؛ چون شما را به ملاک‌های زیبایی نزدیک می‌کند.

لیفت ابرو چیست؟

همان‌طور که می‌دانید، گذر عمر تاثیر خود را روی پیشانی نشان می‌دهد. شاید هم شما فردی جدی یا عصبانی بوده باشید، که اخم کردن زیاد تاثیر خودش را رروی ابرو و صورت شما گذاشته است. شاید هم زیادی در معرض نور خورشید بوده‌اید.

لیفت ابرو یک روش زیبایی‌ست که در آن موقعیت ابرو‌ها تغییر پیدا کرده و ابرو‌ها به سمت بالا کشیده می‌شوند. در واقع این شیوه باعث از بین بردن خط اخم ابرو و چروک‌های پیشانی می‌شود که در جوان‌سازی صورت بسیار موثر است.

فواید لیفت ابرو در قم

لیفت ابرو خواص و فوایدی دارد که دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست. بالابردن و رفع افتادگی ابرو، کاهش افتادگی پلک‌ها، از بین‌بردن چین چروک‌های پیشانی، صاف‌شدن پیشانی، نابودی خط اخم ابرو‌ها، شاداب‌تر نشان دادن صورت و جوان‌سازی صورت از جمله ای فواید‌ست. ولی انجام لیفت ابرو در استان قم مزایای ویژه خودش را دارد که این مزایا سبب شده، انجام جراحی لیفت ابرو در شهر قم بسیار پرطرفدار باشد.

1- دیگر نیازی نیست به شهر‌های دیگر بروید.

در سال‌های گذشته، افراد برای ساده‌ترین امور پزشکی به تهران سفر می‌کردند. در حال حاضر شهر قم یکی از شهر‌های بزرگ کشورست که از نظر علم پزشکی بسیار پیشرفت کرده‌ست. این استان دارای مراکز تخصصی پزشکی بسیاری‌ست که پزشکان صاحب‌نام زیادی در این مراکز مشغول به فعالیت هستند. دیگر خیالتان راحت باشد چون نیاز نیست به شهری دیگر سفر کنید.

2- جراحی با کیفیت و هزینه‌های به‌صرفه‌تر

استان قم دارای تعرفه‌های پزشکی منصفانه‌تری‌ست. ازطرفی شما دیگر نیاز نیست هزینه سفر به شهر‌های دیگر را پرداخت کنید. در واقع شما در شهر محل‌ زندگی خود تحت جراحی قرار می‌گیرید بدون این‌که هزینه سفر یا اقامت در شهر دیگری را پرداخت کنید.

3- دوره نقاهتی با آرامش

اگر جراحی لیفت ابرو در استان قم را انجام دهید، خیال‌تان راحت‌ست که در شهر خودتان هستید. بعد از عمل می‌توانید سریع به خانه بروید. از طرفی اطرافیان کنار شما و مراقب شما هستند.

4- پزشک نزدیک شماست

یکی دیگر از مزیت‌های انجام جراحی در قم برطرف کردن نگرانی‌ شماست. چون دیگر خیال‌تان راحت‌ست پزشک از شما دور نیست. دیگر برای ویزیت‌های بعد از عمل لازم نیست مسافت طولانی را طی کنید از طرفی هر موقع به مشکلی در روند دوره نقاهت برخورد کردید، سریع می‌توانید به پزشک خود مراجعه کنید.

انواع لیفت ابرو

لیفت ابرو در قم به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. از رایج‌ترین و محبوب‌ترین لیفت ابرو در شهر قم جراحی می‌باشد. جراحی نسبت به هزینه کیفت و تغیر زیادی با خود دارد. البته ماندگاری جراحی بیشترست. روش‌های دیگری به جز جراحی وجود دارند. این روش‌ها شامل:

 • لیفت ابرو با نخ
 • لیفت ابرو تزریق بوتاکس
 • لیفت ابرو تزریق ژل
 • لیفت ابرو لیزر.
 • لیفت ابرو هایفوتراپی یا اولتراپی
انواع لیفت ابرو در قم
لیفت ابرو در قم به شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود.

جراحی لیفت ابرو در شهر قم

لیفت ابرو در شهر قم، به شیوه جراحی هم انجام می‌شود، که البته این شیوه موثرتر بوده و نتایج بهتری را به دنبال دارد.

 • جراحی لیفت ابرو آندوسکوپی

در این شیوه جراح ابتدا چند برش در محل رویش موها ایجاد ‌می‌کند. سپس در یکی از این برش ها یک لوله نازک بلند (که در انتهای لوله یک دوربین وجود دارد) را وارد پیشانی می‌کند. این دوربین کمک می‌کند جراح عضلات را به خوبی ببیند. سپس، دستگاه دوم از طریق برش دیگری وارد شده و جراح تغییرات را اعمال می‌کند. در نهایت تغییرات بافت ها با استفاده از لنگر‌ها، یا بخیه‌های دائم محکم می‌شود. این نوع جراحی، جای زخم کمی به جا می‌گذارد.

 • جراحی لیفت ابرو کرنال

در این نوع جراحی، برشی در داخل مو‌ها و بالای سر ایجاد می‌شود. جراح پوست سر را به بالا کشیده و لیفت انجام می‌دهد. اگر شما داری ریزش مو هستید بهتر است این شیوه جراحی را انجام ندهید.

 • جراحی لیفت ابرو از خط رویش مو

این جراحی هم یکی از انواع لیفت ابرو در قم است. جراح برشی در محل رویش مو‌ها داده و قسمتی از پوست پیشانی را بر می‌دارد. در نهایت ابرو‌ها به سمت بالا کشیده می‌شوند. این سبک از جراحی بیشتر مناسب افرادی‌ست که خط رویش موی آنها عقب است.

 • جراحی لیفت ابرو برش موقت

جراح با ایجاد برش‌هایی پوست بین دو ابرو را برمی‌دارد. در واقع جراح در بافت پیشانی تغییر ایجاد می‌کند. این نوع جراحی بر روی پوست اطراف پلک‌ها تاثیر می‌گذارد و همین طور موجب نابودی چین‌وچروک‌ها می‌شود.

 • جراحی لیفت ابرو کلاسیک

این نوع جراحی با بیهوشی کامل همراه است. جراح برشی در خط پیشانی ایجاد می‌کند. برای لیفت ابرو، از بین بردن خط اخم و چین‌وچروک ها جراح پوست را کشیده و قسمت‌های اضافه را جدا می‌کند. این روش تاثیر طولانی مدت دارد و مناسب افرادی‌ست که چین‌وچروک‌های زیادی دارند.

لیفت ابرو در قم
آیا من می‌توانم لیفت ابرو در قم انجام دهم؟

آیا من کاندید مناسبی برای لیفت ابرو هستم؟

با گذشت زمان و تاثیر نور خورشید و هوا بر پوست، روند تولید سلول‌های پوستی و کلاژن‌ها کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه با گذشت زمان پوست افتاده‌تر و دارای چین‌وچروک‌های بیشتری می‌شود.

ابرو‌ها تاثیر زیادی روی سن و شادابی صورت می‌گذارند و هرچه چین و چروک بیشتری داشته باشید، چهره شما خسته‌تر و پیر‌تر به نظر می‌رسد. از طرفی خط اخم بین ابرو‌ها و افتادگی ابرو باعث می‌شود شما فردی عصبانی به‌نظر برسید. حال با توجه به همه این مسائل، اگر می‌خواهید این مشکل را حل کنید و صورتی شاداب داشته باشید، لیفت ابرو در قم برای شما بهترین گزینه است.

این نکته مهم را هم در نظر داشته باشید: میان انواع لیفت ابرو شما با توجه به شرایط، بودجه و شدت مشکل باید یک گزینه را انتخاب کنید.

از میان انواع لیفت ابرو در قم کدام موثرتر است؟

ابتدا شما باید هدف خود را مشخص کنید، اینکه می‌خواهید با انجام لیفت ابرو چه تغییری کنید؟ اگر به دنبال ماندگاری و تاثیر زیاد هستید و می‌خواهید نسبت به هزینه ای که پرداخت می‌کنید کیفیت خوبی دریافت کنید، بهترین گزینه برای شما جراحی لیفت ابرو است.

جراحی لیفت ابرو از میان انواع شیوه‌های لیفت بهترین شیوه است چون:

 • ماندگاری بالایی دارد.
 • می‌تواند بیشتر شما را، به هدفتان از لیفت ابرو نزدیک کند.
 • کیفیت کار با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید، متناسب است.
 • درد کمتری نسبت به سایر روش‌ها تجربه می‌کنید.
 • برای انجام لیفت ابرو در شهرقم، جراحان بسیار خوبی وجود دارند.
انواع لیفت ابرو در قم
انتخاب بهترین جراح لیفت ابرو در قم

مهم ترین نکته انتخاب جراح است.

اگر تصمیم نهایی شما جراحی لیفت ابرو در قم است، پس ابتدا باید یک جراح با سابقه کاری خوب و متخصص پیدا کنید. خوشبختانه استان قم دارای مراکز و پزشکانی حرفه‌ای و کار بلد است. این شهرت باعث شده که حتی از کشور‌های دیگر هم مثل عراق و… برای انجام عمل‌های زیبایی به شهر قم مراجعه کنند.

جراح مناسب برای لیفت ابرو دارای شرایط زیر است:

 • مدرک معتبر
 • تخصص بر لیفت ابرو و سایر عمل‌های زیبایی
 • تجربه‌کاری بالا
 • نمونه‌کار‌های خوب و حرفه‌ای
 • رضایت مراجعین قبلی

دکتر سید رسول هاشمی، متخصص عمل‌های زیبایی با سال‌ها تجربه در زمینه عمل‌های زیبایی، به خصوص جراحی لیفت ابرو می‌توانند به شما برای جوان‌سازی ابرو‌های‌تان کمک کنند.

اگر نیازمند مشاوره تخصصی برای لیفت ابرو هستید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

09352810540

 نمونه‌های خوب زیادی از جراحی لیفت ابرو در پیج زیرگذاشته شده است.

drhashemi_surgeon

جمع‌بندی

ما در این مطلب سعی کردیم انواع لیفت ابرو را به شما معرفی کنیم. اینکه لیفت ابرو چقدر در زیبایی شما موثر است و چه فوایدی در جوان سازی شما دارد. همین‌طور به این موضوع اشاره شد اگر به‌دنبال روشی از لیفت ابرو هستید که بیشترین تغییر و ماندگاری داشته باشد، جراحی لیفت ابرو در قم بهترین گزینه‌ست. از طرفی انجام این جراحی در قم مزایای فراوانی دارد. مهم‌ترین این مزایا نزدیکی شما به پزشکانی حرفه‌ای‌ست. نظر شما برای انجام جراحی لیفت ابرو چیست؟ شما تا به‌حال از کدام روش‌های لیفت ابرو در قم استفاده‌ کرده‌اید؟ آیا تا به‌حال جراحی لیفت ابرو در استان قم انجام داده‌اید؟ می‌توانید نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *